KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14676161
nr 1467 6161
Martin Ljunggren
(1930-2008), Sverige
Ej signerad. Blandteknik, bildmått: 38x43 cm, yttermått inklusive ram: 52x57 cm
Martin Ljunggren, svensk bildkonstnär född 1930, död 2008.
Utrop:
500 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:34:25
Martin Ljunggren
Läs mer om Martin Ljunggren